Visapusiška techninė pagalba jūsų automobiliui kelyje

Jau seniai įrodyta, kad netikėtos situacijos bei automobilių gedimai kelyje – ganėtinai dažna problema. O svarbiausia tai, jog staiga sugesti gali ne tik senesnių markių, bet ir pakankamai naujos transporto priemonės. Kadangi ne visi vairuotojai, esantys šalia, gali būti pakeleivingi ir sustoti Jums padėti, būtina žinoti, kur kreiptis ir ką daryti, jei atsidūrėte tokioje nemalonioje situacijoje.

Visų pirma, pajutus bet kokį gedimo signalą, turėtumėte nedvejoti ir nebetęsti savo kelionės. Įsijunkite avarinius žibintus ir mėginkite sustoti kelkraštyje, kuo dešiniau. Jei netoliese yra aikštelė ar stotelė, skirta autobusams, pasistenkite transporto priemonę pastatyti jose – taip netrukdysite eismui ir būsite saugūs, iki kol atvyks pagalba.

Jei taip atsitiko, kad gedimą pajautėte vairuodami tamsiuoju paros metu, užsidėkite ryškią, šviesą atspindinčią liemenę ir savo judėjimo kryptimi atvažiuojantiems automobiliams ant kelio pastatykite šviesą atspindintį trikampį.

Susiklosčius situacijai, kai paprasčiausiai nėra galimybės sustoti, įsijungę avarines šviesas sulėtinkite greitį, įsitikinkite, jog saugos diržas prisegtas tvirtai ir kuo greičiau skambinkite pagalbą kelyje teikiančiai įmonei.

Bet kuriuo atveju, nebandykite pasikliauti draugų ar artimųjų pagalba ir nekiškite nosies prie automobilio, bandydami patys pataisyti gedimus – taip tik apsunkinsite situaciją. Kreipęsi į „TomTrak“, galite būti užtikrinti, kad gausite profesionalią ir patikimą pagalbą kelyje. Mes užkelsime ant tralo Jūsų automobilį ir nugabensime jį į pageidaujamą vietą, o susidarius kliūtims kelyje, jas operatyviai pašalinsime bei sutvarkysime.

Didžiausia dovana – saugumas. Nežaiskite juo ir bėdas kelyje patikėkite specialistams!

Comments for this post are closed.